Dyrektor Mierzwa rezygnuje
19 czerwca 2009
Kontrowersyjna i niejednokrotnie opisywana przez "Echo" dyrektor Zespołu Szkół nr 106 na ul. Van Gogha złożyła rezygnację. Prawdopodobnie pozostanie jednak w szkole jako nauczycielka.
Dziki miały dziki ubaw po deszczu
Jedna z mieszkanek Choszczówki uwieczniła - jak to sama ujęła - błotne SPA, które urządziły sobie dziki. Jak Wam się podoba?
Prawdopodobnie jednak zosta-nie ogłoszony nowy konkurs. Ku takiemu rozwiązaniu skłania się wielu radnych. Przebąkuje się też o tym, że najlepszym rozwiązaniem dla zespołu szkół byłby kan-dydat z zewnątrz, nie uwikłany w białołęckie układy.
oko, bk
.








































