REKLAMA

Wola

kultura »

 

Dużo imprez w parku

  4 lipca 2008

W parku Sowińskiego od lat organizowane są ciekawe imprezy i doskonałe koncerty. Okres wakacyjny sprzyja tego typu inicjatywom. Dlatego repertuar na tegoroczne lato jest bardzo bogaty.

REKLAMA

- Zawsze staramy się pokazywać muzykę o różnym charakterze. Chcemy, by na nasze festyny przychodziły całe rodziny - mówi Mirosława Barszcz z Ośrodka Kul-tury im. Żeromskiego, który jest gospodarzem amfiteatru. Szczególną uwagę w proponowanym na to lato repertuarze przykuwa koncert z cyklu letnie spotkania klimatyczne, który ma się odbyć 12 lipca. Główną gwiazdą wieczoru będzie Monika Brodka.

- Często prezentujemy artystów, którzy są ciekawi, mają własną osobowość. Liczymy jednak nie tylko na występy gwiazd. Bardzo często prezentujemy młode zespoły stawiające pierwsze kroki na scenie. 12 lipca oprócz koncertów dla publicz-ności proponujemy liczne konkursy z nagrodami związane np. z gwiazdą wieczoru lub uprawianą przez nią muzyką. Dzięki wielu sponsorom na zwycięzców czekają nagrody w postaci biletów do kina, kosmetyków, słodyczy, maskotek, książek czy płyt. Publiczność zawsze jest zadowolona z podarunków - dodaje pani Mirosława.

Na koncercie 12 lipca tych atrakcji również nie zabraknie. Start imprezy o godz. 16. Dojazd do parku - przystanek Elekcyjna autobusami nr 106, 125, 167 oraz tramwajami 8, 10, 26, 27. Polecamy również wszystkim internautom odwiedzić stronę www.okwola.pl, gdzie można znaleźć cały letni repertuar wraz z opisami.

Agnieszka Pająk-Czech


Zdjęcie: Ośrodek Kultury Wola

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024