REKLAMA

Wola

różne »

 

Nowy ogródek - nowa radość

  4 lipca 2008

Istniejący od kilkudziesięciu lat ogródek jordanowski przy ul. Ludwiki 2/4 wreszcie zyskuje nowy wygląd. Zdewastowana świetlica i plac zabaw od lat prosiły się o generalny remont. Teraz wszystko zmienia się na lepsze.

REKLAMA

- Obecnie w obiekcie znajdują się cztery sale do zajęć, pokój dla instruktorów, po-mieszczenie socjalne, kuchenka, szatnia, sanitariaty - w tym jeden dostosowany do korzystania dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie porządkowe oraz magazyn sprzętu. Największa sala będzie mogła być w razie konieczności podzielona na dwie mniejsze salki. W tym celu zastosowano ściany typu przesuwnego z paneli składa-nych. Aktualnie budynek został odebrany przez wewnętrzną komisję techniczną i jest w trakcie odbioru przez instytucje zewnętrzne - informuje Marta Jerin z wydzia-łu promocji dzielnicy Wola.

Obok świetlicy postanowiono utworzyć boiska do gry w koszykówkę, siatków-kę, piłkę nożną i tenisa. Placu zabaw dla najmłodszych z miękką nawierzchnią rów-nież nie zabraknie.

Jak zapowiada urząd dzielnicy obiekt będzie dostępny dla wszystkich miesz-kańców. Koszt poniesiony przez dzielnicę to 2 mln zł.

- Fajnie już to wszystko wygląda. Nie mogę się doczekać, kiedy otworzą i na-sze dzieci będą mogły się tu bawić - mówi mieszkająca niedaleko mama kilkulet-niego chłopca.

Ukończenie prac przewiduje się na wrzesień tego roku. Później urząd dzielnicy zabiera się za renowację kolejnych obiektów sportowych. Wola stawia na rozwój sportu w dzielnicy.

Agnieszka Pająk-Czech

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA