Dla seniorów z zielonej
10 października 2008
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy wraz ze Stowarzyszeniem Moja Białołęka serdecznie zaprasza seniorów z obszaru tzw. zielonej Białołęki na wspólne spotkanie pt. "Poznajmy się. Zróbmy coś dla siebie."
Tramwaj na Zieloną Białołękę dopiero w 2030 roku?
Warszawscy urzędnicy szacują, że w ciągu dziewięciu lat uda się dociągnąć linię z Bródna do północnej Białołęki. Trudno w to jednak uwierzyć.
Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Kobiałka 49, sala nr 6. Szczegółowe informacje www.mojabialoleka.pl.
zinte
.




































