Czy na Wawrzyszewie jest bezpiecznie?
3 listopada 2015
Samorząd Osiedla Wawrzyszew Nowy zaprasza na spotkanie w sprawie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Odbędzie się ono w najbliższy piątek.
Konserwator zabytków nie zgadza się na ocieplenie budynków
Mieszkańcy Starych Bielan chcą mieć cieplej w mieszkaniach i płacić niższe rachunki za ogrzewanie. Elewacja z białej cegły w budynku przy Schroegera 93-97 nie trzyma ciepła. Budynek jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Pat trwa.
W spotkaniu wezmą udział wiceburmistrzowie Bielan Grzegorz Pietruczuk i Włodzimierz Piątkowski, przewodniczący osiedlowego samorządu Zygmunt Morawski oraz przedstawiciele straży miejskiej.
(PB)
.












































