Czternaście razy tankował za friko
8 kwietnia 2014
Benzyna nie należy do najtańszych, więc każdy kierowca poszukuje sposobów na zminimalizowanie kosztów. Jednym z najdalej posuniętych pomysłów wykazał się Hubert A., który aż czternaście razy zatankował za darmo.
Grill po białołęcku. Sprawdź, gdzie wolno dymić
Na ruszcie kiełbaska, a w portfelu brak 500 zł z powodu mandatu? Aby tego uniknąć, warto wiedzieć, gdzie grillowanie jest legalne.
20-latek długo był nieuchwytny. Wpadł, bo został na niego nałożony policyjny dozór. Kiedy miał się stawić na komendzie poza Warszawą, czekali na niego stołeczni policjanci.
Hubertowi A. przedstawiono zarzuty czternastu kradzieży paliwa. Grozi mu pięć lat więzienia.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych








































