Czas na łyżwy. Galeria Północna zaprasza
17 grudnia 2021
Po roku przerwy przy Trakcie Nadwiślańskim powstała świąteczna ślizgawka dla mieszkańców Białołęki.
Formalnie w Warszawie wciąż mamy jesień a pogoda za oknem zmienia się z tygodnia na tydzień, ale przy Galerii Północnej można już poczuć zimę. Część zewnętrznego parkingu obok przystanku tramwajowego zmieniła się w lodowisko.
Lodowisko Galerii Północnej
Ślizgawka jest czynna od poniedziałku do soboty w godz.
Zadecyduj, gdzie staną stojaki na rowery
Miejsce do bezpiecznego przypięcia roweru to na Białołęce nadal rzecz mocno deficytowa. I choć rusza tu Veturilo, to nie każdy chce korzystać z roweru miejskiego, skoro ma własny. I tu właśnie zaczyna się problem - gdzie nim zaparkować?
10.00-22.00 oraz w każdą niedzielę w godz. 10.00-21.00. Ostatnie wejścia są możliwe najpóźniej na godzinę przed zamknięciem. Na miejscu możliwe jest wzięcie lekcji nauki jazdy z profesjonalnym instruktorem.
- Zabawa na lodzie jest fantastyczną rozrywką dla dzieci i dorosłych, prosimy jednak o pamiętaniu, że dzieci do lat 8 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów będących razem z nimi na łyżwach - piszą organizatorzy.
Za godzinę jazdy zapłacimy 15 zł. Wypożyczenie łyżew na godzinę kosztuje 5 zł, pingwina do nauki - 20 zł, kasku - 5 zł, monitorowana szatnia - 2 zł.
(dg)
.




































