REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Białołęka

sport »

 

Czas na łyżwy. Galeria Północna zaprasza

  17 grudnia 2021

alt='Czas na łyżwy. Galeria Północna zaprasza'
TuStolica.pl

Po roku przerwy przy Trakcie Nadwiślańskim powstała świąteczna ślizgawka dla mieszkańców Białołęki.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

Formalnie w Warszawie wciąż mamy jesień a pogoda za oknem zmienia się z tygodnia na tydzień, ale przy Galerii Północnej można już poczuć zimę. Część zewnętrznego parkingu obok przystanku tramwajowego zmieniła się w lodowisko.

Lodowisko Galerii Północnej

Ślizgawka jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. Zadecyduj, gdzie staną stojaki na rowery Zadecyduj, gdzie staną stojaki na rowery Miejsce do bezpiecznego przypięcia roweru to na Białołęce nadal rzecz mocno deficytowa. I choć rusza tu Veturilo, to nie każdy chce korzystać z roweru miejskiego, skoro ma własny. I tu właśnie zaczyna się problem - gdzie nim zaparkować? 10.00-22.00 oraz w każdą niedzielę w godz. 10.00-21.00. Ostatnie wejścia są możliwe najpóźniej na godzinę przed zamknięciem. Na miejscu możliwe jest wzięcie lekcji nauki jazdy z profesjonalnym instruktorem.

- Zabawa na lodzie jest fantastyczną rozrywką dla dzieci i dorosłych, prosimy jednak o pamiętaniu, że dzieci do lat 8 mogą korzystać z lodowiska wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów będących razem z nimi na łyżwach - piszą organizatorzy.

Za godzinę jazdy zapłacimy 15 zł. Wypożyczenie łyżew na godzinę kosztuje 5 zł, pingwina do nauki - 20 zł, kasku - 5 zł, monitorowana szatnia - 2 zł.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

Komentarze (3)

# Limerko

20.12.2021 11:03

Na szczęście w http://forum-warszawa.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=165537 jest jeszcze pare ciekawych miejsc gdzie można udać sie na spokojnie na łyżwy, teraz na rynku, na starym mieście jest male lodowisko, a także warto zajrzeć na hale torwar, gdzie zawsze co roku jeździmy z dziećmi na łyżwy :)

# lokals

20.12.2021 13:20

Czy ktoś mógłby zrobić porządek ze śmieciowymi spamerami na tym forum?

# Ehe9eb

24.04.2022 16:57

Będzie za darmo dla bombli?

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0
Wstąp do księgarni

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 3refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA