REKLAMA

sporteum polkolonie 1sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0
Targówek

Dwukolorowa jabłonka na Bródnie

 

Cud natury przy Chodeckiej

  29 kwietnia 2015

alt='Cud natury przy Chodeckiej'

Jabłonka na podwórku przy ulicy Chodeckiej 14 zakwitła... w dwóch kolorach. - Wygląda przepięknie. Naprawdę warto przyjechać na Bródno i zobaczyć to cudo - mówi pani Hanna, nasza czytelniczka z Bródna

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

Podwórko przy ulicy Chodeckiej 14 nie różni się niczym od innych podwórek na Bródnie. Ot, asfaltowy ciąg pieszo-jezdny, ławeczki, plac zabaw. Ludzie z okien widzą parking strzeżony i dzięki temu, że jest on społecznie chroniony, a także w każdej chwili mogą rzucić okiem za szybę, auta są podwójnie pilnowane. Burmistrz Antonik dobija GKP Targówek. To koniec? Burmistrz Antonik dobija GKP Targówek. To koniec? Kilkuletnia historia upadku GKP Targówek wydaje się zbliżać do finału. Władze dzielnicy wystąpiły o wydanie dzierżawionego przez klub terenu i wstrzymały dotacje. Oficjalnym powodem jest brak spłat zaległości - ponad 500 tys. zł. Z końcem sezonu przestanie istnieć trzecioligowy zespół seniorów, aktualnie najwyżej po Legii notowana warszawska drużyna.

Tymczasem własnie na podwórku pod numerem 14 zakwitła jabłonka. - Ale, żeby było ciekawiej, zakwitła na dwa kolory - mówi pani Hanna, która powiadomiła redakcję o tym cudzie natury. Faktycznie, kolory kwiecia są dwa, a wszystkie pnie wychodzą z jednego korzenia. Szkoda, że niedługo drzewko przekwitnie i obrodzi w owoce, które po spadnięciu na trawnik będą idealną przekąską dla much i innego paskudnego robactwa...

PB

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Komentarze (2)

# Konik Polny

30.04.2015 11:32

dziękujemy Pani Haniu, rzeczywiście piękny widok :) ale ciiii nie chwalmy się, bo nam jakiś oszołom z ratusza zleci wycinkę, już i tak tyle pięknych drzew na Bródnie powycinali.

# vit

08.05.2015 05:14

drzewko bylo kiedys szczepione,widocznie sobie przypomnialo z ejest z dwoch odmian
więcej na forum

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni