REKLAMA

Wola

różne »

 

Córka policjanta z Woli potrzebuje naszej pomocy

  10 października 2023

alt='Córka policjanta z Woli potrzebuje naszej pomocy'
źródło: mamyserce.org.pl/

Policjanci z Woli i Bemowa zwrócili się z apelem o pomoc dla córki ich kolegi. 13-letnia Ola - mieszkanka Woli - walczy bowiem o życie. Urodziła się z wrodzoną, złożoną wadą serca. Niedługo zaczyna kolejną walkę. To już piąta operacja serca Oli. Jak można pomóc?

REKLAMA

13-letnia mieszkanka Woli urodziła się z wrodzoną wadą serca - przełożenie wielkich pni tętniczych, ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej, zwężenia w drodze wypływu lewej komory, zastawkowego zwężenia pnia płucnego. Zaraz po urodzeniu przeszła zabieg atrioseptostomii balonowej - niestety nieskuteczny. Po dwóch miesiącach Ola przeszła operację wycięcia przegrody międzyprzedsionkowej, zaś w 2014 roku dzielna pacjentka miała kolejną operację polegającą na implantacji zastawki trójdzielnej i zamknięciem ubytku w przegrodzie międzykomorowej.

Jak możemy pomóc młodej mieszkance Woli?

W roku 2014 i 2015 roku Ola była leczona na zatorowość płucną. Trzy lata temu zdiagnozowano u niej dodatkowo nadciśnienie płucne. Niestety okazało się, że dziewczynka wymaga dwustronnej operacji serca, na którą nie może już dłużej czekać. Wada serca dziewczynki jest bardzo poważna. Uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie w gronie rówieśników oraz nie pozwala normalnie żyć.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne OLI w Fundacji Mamy Serce na rachunek Alior Banku: 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753. Tytuł wpłaty: ZC40 Aleksandra Murawska. Więcej na: mamyserce.org.pl/aleksandra-murawska.

(jr)

 

Komentarze (7)

# Lucy

10.10.2023 22:26

Jest wiele osób, dzieci ze stolicy, które potrzebują pomocy. Dlaczego piszecie akurat o córce milicjanta? W czym jest lepsza od innych dzieci? Zupełnie nie rozumiem waszej logiki.

# Gcdx

11.10.2023 18:52

I co z tego że jest córką policjanta? Żałosne. Zapraszam na dowolny odział onkologii dziecięcej tam też są chore dzieci.

# rex

19.10.2023 14:22

Niech milicjanci przeznaczą 50% wpływów z mandatów z tej komendy na Woli.Albo niech lekarze się podzielą dodatkami kowidowymi.

REKLAMA

# Ajem z Bemowa

19.10.2023 15:03

Poziom empatii twórców wcześniejszych jakże "radosnych" komentarzy jest porażający. Wstyd mi za was trole internetowe.

# rex

19.10.2023 21:34

#Ajem z Bemowa. A co , baranie?? Milicjant ma jakieś przywileje??? A co z setkami innych dzieci i dorosłych umierających na raka?? Piekarzy, kierowców, sprzątaczy, sekretarek, szewców i tak dalej. Dosyć już tego pasożytnictwa na uczuciach zwykłych ludzi. Dość pogłębiania kastowości.Bo co. córka milicjanta jest bardziej chora , niż córka stolarza.Dość już tych lewackich post-resortowych sentymentów.

# Ajem z Bemowa

23.10.2023 09:39

#rex. Dlaczego tak bardzo nie lubisz policjantów? Pewnie niezły cwaniak z babą w nosie jesteś ;-).
Wiesz jak jest z ochroną zdrowia w tym kraju. Ludzie ratują się różnymi sposobami np. zbiórkami. Nie chcesz nie wpłacaj, ale nie obrażaj. Być może ta dziewczynka przeczytała twoje posty? Pomyślałeś jak się mogła poczuć?

REKLAMA

# Niesprawiedliwe

28.10.2023 00:38

Tysiące dzieciaków, a może nawet miliony potrzebują pomocy medycznej. W czym ta dziewczynka jest lepsza, że akurat o niej piszecie? Dlatego że tatuś policjant!!? A może inne dzieciaki nie mają tatusiów policjantów i też potrzebują pomocy!!!!!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy