REKLAMA

Wola

różne »

 

Córka policjanta z Woli potrzebuje naszej pomocy

  10 października 2023

alt='Córka policjanta z Woli potrzebuje naszej pomocy'
źródło: mamyserce.org.pl/

Policjanci z Woli i Bemowa zwrócili się z apelem o pomoc dla córki ich kolegi. 13-letnia Ola - mieszkanka Woli - walczy bowiem o życie. Urodziła się z wrodzoną, złożoną wadą serca. Niedługo zaczyna kolejną walkę. To już piąta operacja serca Oli. Jak można pomóc?

REKLAMA

13-letnia mieszkanka Woli urodziła się z wrodzoną wadą serca - przełożenie wielkich pni tętniczych, ubytku w przegrodzie międzyprzedsionkowej, zwężenia w drodze wypływu lewej komory, zastawkowego zwężenia pnia płucnego. Zaraz po urodzeniu przeszła zabieg atrioseptostomii balonowej - niestety nieskuteczny. Po dwóch miesiącach Ola przeszła operację wycięcia przegrody międzyprzedsionkowej, zaś w 2014 roku dzielna pacjentka miała kolejną operację polegającą na implantacji zastawki trójdzielnej i zamknięciem ubytku w przegrodzie międzykomorowej.

Jak możemy pomóc młodej mieszkance Woli?

W roku 2014 i 2015 roku Ola była leczona na zatorowość płucną. Trzy lata temu zdiagnozowano u niej dodatkowo nadciśnienie płucne. Niestety okazało się, że dziewczynka wymaga dwustronnej operacji serca, na którą nie może już dłużej czekać. Wada serca dziewczynki jest bardzo poważna. Uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie w gronie rówieśników oraz nie pozwala normalnie żyć.

Wpłaty darowizn można dokonywać na konto imienne OLI w Fundacji Mamy Serce na rachunek Alior Banku: 13 2490 0005 0000 4530 1511 8753. Tytuł wpłaty: ZC40 Aleksandra Murawska. Więcej na: mamyserce.org.pl/aleksandra-murawska.

(jr)

 

Komentarze (7)

# Lucy

10.10.2023 22:26

Jest wiele osób, dzieci ze stolicy, które potrzebują pomocy. Dlaczego piszecie akurat o córce milicjanta? W czym jest lepsza od innych dzieci? Zupełnie nie rozumiem waszej logiki.

# Gcdx

11.10.2023 18:52

I co z tego że jest córką policjanta? Żałosne. Zapraszam na dowolny odział onkologii dziecięcej tam też są chore dzieci.

# rex

19.10.2023 14:22

Niech milicjanci przeznaczą 50% wpływów z mandatów z tej komendy na Woli.Albo niech lekarze się podzielą dodatkami kowidowymi.

REKLAMA

# Ajem z Bemowa

19.10.2023 15:03

Poziom empatii twórców wcześniejszych jakże "radosnych" komentarzy jest porażający. Wstyd mi za was trole internetowe.

# rex

19.10.2023 21:34

#Ajem z Bemowa. A co , baranie?? Milicjant ma jakieś przywileje??? A co z setkami innych dzieci i dorosłych umierających na raka?? Piekarzy, kierowców, sprzątaczy, sekretarek, szewców i tak dalej. Dosyć już tego pasożytnictwa na uczuciach zwykłych ludzi. Dość pogłębiania kastowości.Bo co. córka milicjanta jest bardziej chora , niż córka stolarza.Dość już tych lewackich post-resortowych sentymentów.

# Ajem z Bemowa

23.10.2023 09:39

#rex. Dlaczego tak bardzo nie lubisz policjantów? Pewnie niezły cwaniak z babą w nosie jesteś ;-).
Wiesz jak jest z ochroną zdrowia w tym kraju. Ludzie ratują się różnymi sposobami np. zbiórkami. Nie chcesz nie wpłacaj, ale nie obrażaj. Być może ta dziewczynka przeczytała twoje posty? Pomyślałeś jak się mogła poczuć?

REKLAMA

# Niesprawiedliwe

28.10.2023 00:38

Tysiące dzieciaków, a może nawet miliony potrzebują pomocy medycznej. W czym ta dziewczynka jest lepsza, że akurat o niej piszecie? Dlatego że tatuś policjant!!? A może inne dzieciaki nie mają tatusiów policjantów i też potrzebują pomocy!!!!!
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA