REKLAMA

Wola

sport »

 

Co nowego w MOS Wola?

  3 kwietnia 2009

Sukcesy juniorek. Młodziczki dopiero szóste. Młodziki na piątym miejscu.

REKLAMA

Sukcesy juniorek

Juniorki MOS Wola awansowały do finału Mistrzostw Polski. Zespół trenera Stanis-ława Lizińczyka przegrał ostatni mecz półfinałowego turnieju Mistrzostw Polski z jednym z faworytów rozgrywek, drużyną Alupfrofu Bielsko Biała (0:3), ale prze-szedł do dalszych rozgrywek z drugiego miejsca. Wcześniej juniorki z Woli wygrały z MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki (3:0) oraz MKS Calisia Kalisz (3:2).

Zespół przygotowuje się obecnie do finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się 22-26 kwietnia. Nie wiadomo jeszcze, gdzie odbędzie się ta impreza. Polski Zwią-zek Siatkówki wybierze jedną z ofert przesłanych przez kluby chcące podjąć się or-ganizacji zawodów. Znamy natomiast rywalki juniorek MOS-u. Zespół z Woli zagra w grupie B wraz ze Spartą Warszawa, Gedanią Gdańsk oraz KS Pałac Bydgoszcz.

Młodziczki dopiero szóste

Zespół młodziczek zajął szóste miejsce na Mistrzostwach Mazowsza rozgrywanych w Legionowie. Nikt nie ukrywa, że liczono na lepszą lokatę. Mistrzem Mazowsza zo-stała Legionovia.

Kup bilet

Młodziki na piątym miejscu

Zespół młodzików zajął piąte miejsce w finałowym turnieju o Mistrzostwo Mazow-sza. Podopieczni Michała Tabora po zaciętej walce przegrali z zespołami MDK War-szawa (1:2) i WUKS Junior Stolarka Wołomin (2:1). Pozostaje pewien niedosyt, bo rywale byli w zasięgu naszego zespołu, ale taki jest sport. Po dwóch porażkach drużyna mogła walczyć jedynie o piątą lokatę. Po pewnych wygranych z UKS Olimp Ostrołęka (2:0) oraz Iskrę Volley Zielona (2:0) piąte miejsce na Mazowszu stało się faktem.

jj


Młodziczki zajęły szóste miejsce na Mistrzostwach Mazowsza

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break