REKLAMA

Wola

inwestycje »

 

Co będą robić na Woli?

  3 kwietnia 2009

Obecnie Wolę paraliżuje remont Trasy W-Z i przebudowa torowiska na Młynarskiej. To nie wszystkie inwestycje, które wiosną odczuje dzielnica.

REKLAMA

Urząd skupia się głównie na kończeniu zeszłorocznych przedsięwzięć. Zakończono prace w ogrodzie jordanowskim przy Ludwiki oraz w przejściu pod torami przy ulicy Radziwie. Właśnie ruszył nowy wydział obsługi mieszkańców w wolskim urzędzie. Ponadto zostaną zmodernizowane boiska szkolne przy Ożarowskiej - prace zakoń-czą się w czerwcu. Nowe boisko dostanie również szkoła przy Żytniej.

Drogi, chodniki?

Zarząd Dróg Miejskich planuje wymianę chodników na ulicy Żytniej od Karolkowej do Okopowej oraz na ulicy Olbrachta między Górczewską a Redutową. Prace wy-kona Zakład Remontów i Konserwacji Dróg. Roboty mają ruszyć w ciągu najbliż-szych tygodni. ZDM zaznacza jednocześnie, że obecne środki w budżecie nie po-zwalają na dokonanie innych pilnych prac - jak choćby frezowanie ulic.

Zapraszamy na zakupy

Przyłącza SPEC

Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej wykona wiosną szereg prac nad przebudową przyłączy sieci ciepłowniczych. Prace obejmą budynki na Tyszkiewicza 14/24 (zakończenie w maju) i w ciągu ul. Wolskiej na odcinku od zbiegu ulic: Wol-ska - Kasprzaka do ul. Goleszowskiej (termin realizacji czerwiec-sierpień). Zostanie także przebudowana sieć osiedlowa z przyłączami do budynków Smocza 20, Anie-lewicza 20, 22 (prace będą realizowane od maja do lipca). Do tego dojdzie, wy-konana razem z Tramwajami Warszawskimi, modernizacja sieci ciepłowniczej w ul. Płockiej i Obozowej - roboty potrwają do końca lipca. SPEC przebuduje również magistralę na Tyszkiewicza w stronę ul. Płockiej. Prace powinny zakończyć się we wrześniu.

Na razie inwestycji na Woli jest niewiele. Większość z nich rozpocznie się do-piero w drugiej połowie roku.

Agnieszka Pająk-Czech


Zarząd Dróg Miejskich planuje wymianę chodników m.in. przy ulicy Olbrachta.

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe