Chętni na tańsze bilety? Kartę Legionowianina doładujemy w ratuszu
10 lutego 2016
Po półrocznej przerwie znów można w ratuszu doładować Kartę Legionowianina.
Legionowo zrywa współpracę z rosyjskim miastem partnerskim
Wskutek zbrojnej agresji wojsk rosyjskich na Ukrainę Legionowo zrywa współpracę z miastem partnerskim Rżew.
To właśnie tam działał punkt, w którym można było nie tylko wyrobić kartę, ale też od razu zakodować na niej bilet. Umowa urzędu z ZTM na działanie punktu wygasła właśnie w połowie wakacji i od tej pory jedynym sposobem na przedłużenie biletu miesięcznego czy kwartalnego była wizyta w jednym z warszawskich punktów.
To się jednak zmieniło. Od 1 lutego znów wystarczy przyjść do ratusza. Punkt doładowań jest czynny w poniedziałki w godzinach 11.00 - 19.00, od wtorku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
(wt)
.






































