REKLAMA

Bemowo

inwestycje »

 

Kiedy skończą Piastów Śląskich? "Lepiej późno niż wcale"

  17 listopada 2023

alt='Kiedy skończą Piastów Śląskich? "Lepiej późno niż wcale"'
Ulica Piastów Śląskich między Osmańczyka a Obrońców Tobruku, źródło: Facebook: Jarosław Dąbrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo

Przedłużenie ulicy Piastów Śląskich na Nowym Bemowie nabiera kształtów. Kiedy zostanie oddane do użytku?

REKLAMA

Zapytał o to przewodniczący rady Jarosław Dąbrowski w swojej interpelacji. Nowa ulica, będąca przedłużeniem Piastów Śląskich, połączy ul. Osmańczyka z Obrońców Tobruku. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Jak poinformowała burmistrz Urszula Kierzkowska, wykonano już techniczne uzbrojenie podziemne wraz z usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną przy skrzyżowaniach nowej ulicy z Osmańczyka i Obrońców Tobruku.

- Obecnie wykonywane są roboty brukarskie w zakresie układania chodników, zatok parkingowych oraz konstrukcja jezdni i ścieżki rowerowej. Według deklaracji wykonawcy do końca bieżącego roku roboty te, bez rond na skrzyżowaniach, zostaną zakończone - informuje pani burmistrz.

Piastów Śląskich. Z kopyta na wiosnę?

Jak zaznacza Kierzkowska, układanie nawierzchni rozpocznie się dopiero na wiosnę przyszłego roku. Mimo opóźnień realizacyjnych, przedłużenie Piastów Śląskich ma być gotowe 11 czerwca 2024 roku. - Lepiej późno niż wcale - kwituje Jarosław Dąbrowski.

HK

.
 

Komentarze (1)

# RZECZNIK DZIELNICY ROK 2009

21.11.2023 16:32

- Mamy w planach przedłużenie ulicy Piastów Śląskich. Wykonamy to jeszcze w tym roku. Do tej pory mieliśmy problemy z gruntem pod budowę. Dzięki obowiązującej od niedawna nowelizacji specustawy o budowie dróg, musieliśmy przejąć kilka ogródków działkowych. Sprawa gruntu została już uregulowana, teraz możemy budować - mówi rzecznik dzielnicowego ratusza Krzysztof Zygrzak.
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023