REKLAMA

Bemowo

inwestycje »

 

Budowa ronda na Radiowej opóźniona?

  26 stycznia 2012

alt='Budowa ronda na Radiowej opóźniona?'

Planowany na 18 stycznia termin rozpoczęcia prac przy kolejnym etapie budowy ronda na skrzyżowaniu Radiowej i Kaliskiego nie został dotrzymany. Dzielnica tłumaczy ten fakt nieplanowanym atakiem zimy.

REKLAMA

Władze Bemowa twierdzą, że nie można mówić o jakimkolwiek "wznowieniu" prac przy budowie ronda, gdyż są one prowadzone cały czas. - Kolejny etap budowy wiąże się z największymi utrudnieniami komunikacyjnymi. Część ulic z powodu zamknięcia będzie wówczas nieprzejezdna. Zależy nam więc, aby ten etap budowy trwał jak najkrócej. Dlatego też, ze względu na warunki pogodowe (ujemna temperatura, padający śnieg) zdecydowaliśmy się przesunąć czas wdrożenia nowej - relatywnie uciążliwej - organizacji ruchu - tłumaczy Krzysztof Zygrzak, wiceburmistrz Bemowa. Jednocześnie zapewnia, że ten fakt nie opóźni oddania do użytku ronda. - Termin zakończenia inwestycji, czyli połowa maja br. jest aktualny. Jednak sprawne tempo robót pozwala mieć nadzieję na uruchomienie ronda znacznie wcześniej - zapewnia wiceburmistrz.

W związku z decyzją władz linie N45 i N95 oraz 122, 154, 220, 410, 523 i 712 będą kursowały na dotychczasowych trasach - do odwołania. Nowy termin wprowadzenia zmian w komunikacji miejskiej w rejonie skrzyżowania zostanie podany po uzyskaniu odpowiedniej informacji od wykonawcy.

Anna Przerwa

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# eRDe

26.01.2012 18:50

No bo któż spodziewałby się zimy w styczniu?

# konik

26.01.2012 22:46

hehe, racja :D
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break