REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

sport

 

Czy będzie remont zniszczonego boiska na Tarchominie?

  2 listopada 2022

Czy będzie remont zniszczonego boiska na Tarchominie?
Fot. Filip Pelc

Boisko przy ul. Erazma z Zakroczymia 9 na Tarchominie już od lat jest mocno zużyte. Wpływa to na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży korzystającej z tego obiektu. Czy będzie remont?

REKLAMA

Powołując się na liczne sygnały od mieszkańców, radny Filip Pelc zwrócił się z prośbą o udzielnie informacji na temat planów związanych z renowacją boiska przy ul. Erazma z Zakroczymia 9. - Boisko od lat jest w złym stanie - przekonuje w swojej interpelacji.

REKLAMA

Brakuje pieniędzy, ale...

Jak się okazuje, radny jak i mieszkańcy będą zmuszeni poczekać jeszcze "chwilę" na nowe boisko.

Z tym, że wspomniana "chwila" może znacząco odwlec się w czasie. Urząd dzielnicy nie ma bowiem w planach renowacji obiektu, gdyż nie posiada na tę inwestycję pieniędzy. Wiceburmistrz Jan Mackiewicz zastrzegł jednak, że w momencie otrzymania z miejskiego budżetu dodatkowych pieniędzy, urzędnicy "przeanalizują" wykonanie remontu boiska.

(db)

.
 

Komentarze (4)

 drugastrona

02.11.2022 12:12

To straszne. Gdyby chociaż 100 metrów dalej był ośrodek sportu i boisko szkolne, to by młodzież miała gdzie chodzić, a tak jest dramat. Muszą grać na "zniszczonym" boisku, które grozi śmiercią.

# Czytelnik

07.11.2022 10:42

Zapomnieliście napisać, że kilkukrotnie radny Tumasz zgłaszał renowacje boiska jako projekt do Budżetu partycypacyjnego/ obywatelskiego - projekty nie wygrały w głosowaniu.

# Lokalny

07.11.2022 22:12

Wspaniałe miejsce z młodości. Gra w kosza, deskorolka, muzyka z samochodu, dziewczyny i śmiech. Kiedyś był tam nawet grill murowany dla lokalnych wierszokletów. Piękne czasy.

REKLAMA

# Karolka

23.11.2022 18:06

Będzie nowa szkoła, nowe boisko i pozostała infrastruktura dla dzieci bardzo blisko bo przy Świderskiej. Dlaczego mamy zajmować się starym boiskiem? TERAZ IDZIE NOWEEEEEE!
Ps. Szkoda mi jednak Dębów które pójdą pod siekierę i wierzby , która walczyła dzielnie o przeżycie.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA