REKLAMA

Bielany

kronika policyjna »

 

Atak nożownika na Wrzecionie

  6 czerwca 2023

alt='Atak nożownika na Wrzecionie'
DB

Ruszyło prokuratorskie śledztwo w sprawie ataku nożownika na warszawskich Bielanach, do którego doszło wczoraj (5 czerwca) po południu w jednym z bloków przy ul. Wrzeciono.

REKLAMA

Młodszy aspirant Piotr Krat z Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że 5 czerwca, około godz. 16 jedna z mieszkanek Wrzeciona zawiadomiła służby, że na klatce schodowej jednego z bloków leży ranny, zakrwawiony mężczyzna.

Zabójstwo na Wrzecionie?

Na miejsce zdarzenia przyjechali policyjni technicy. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Pojawił się też przewodnik z policyjnym psem. Zaś w całej akcji brało udział kilka patroli. Sprawą zajęła się prokuratura.

Z ustaleń "Gazety Wyborczej"" wynika, że ofiara napaści w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Gazeta nieoficjalnie podaje, że jego życia nie udało się uratować. Tych informacji nie udało nam się potwierdzić.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (4)

# Grot

06.06.2023 13:15

Z ustaleń TVP info udało się ustalić że sprawc został złapany. Ofiara nie żyje. Sprawca ma 70 lat a ofiarą to o kilka lat młodszy brat. Nie wiadomo dlaczego brat dźgnął brata.

# kontraGrot

06.06.2023 13:27

#Grot napisał(a) 06.06.2023 13:15
Nie wiadomo dlaczego brat dźgnął brata.

Kain i Abel?

# ta polszczyzna rodem z TVP

07.06.2023 08:46

Z ustaleń TVP info udało się ustalić, że żyjemy w raju pod przywództwem jedynej słusznej partii.

REKLAMA

 Erneścio

27.07.2023 22:48

Przecież trąbiłem Wam już pierdylion razy, skąd wywodzi się agresja narodowa a Wy dalej swoje.
Agresja wywodzi się z podziału Polaków pół na pół, prowadzi przez jedynie słuszną demonokrację do... jedynie słusznej amerykanizacji plując przy okazji na każdego słowiańskiego bliźniego swego.
Wrogom pupy wystawiamy, wrogom na klęczkach za pseudo ochronę wynagradzamy a braci prawdziwych mordujemy.
Z domów zaczęło wychodzić na ulice i gdy pisiorowo wygra kolejne wybory - Polska do odratowania już nie będzie.
O to właśnie chodzi, aby społeczeństwo ogłupić na maxa, potem jamochłonami łatwo będzie można sterować - i tylko o to chodzi. Im więcej piekła w domach i na ulicach tym lepsze niebo dla ludzkoZdradzieckiej władzy amerykańskiej. Jest inaczej? Bez wojenki Polskę nabijaczomŻonPolskichNaPale oddano...
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe