Niefartowne zakończenie roku. Amator darmowej whisky zatrzymany w Biedronce
30 grudnia 2020
W Biedronce na Słodowcu w ręce bielańskich policjantów wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież. 37-latek chciał wyjść ze sklepu z alkoholem i produktami spożywczymi o wartości prawie 1000 złotych.
Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Gąbińskiej. - 37-latek włożył towar do koszyka, zostawił zapakowany koszyk z towarem na terenie sklepu i wrócił po niego dopiero za jakiś czas.
Kasprowicza po przebudowie: czerwona fala jechać nie pozwala
Przebudowa ul. Kasprowicza trwała długo i jak się okazuje zakończyła się umiarkowanym sukcesem.
- Po zbudowaniu drugiej nitki jezdni nie da się przejechać "jednym ciągiem" przez kilka świateł - zgłasza nam czytelnik. To znaczy da się, ale na pewno nie przestrzegając obowiązujących w mieście ograniczeń prędkości.
W koszyku były: kawy, czekolady, whisky i szampony. Po przekroczeniu linii kas został zatrzymany przez pracownika ochrony, który na miejsce wezwał policję. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring sklepowy - wyjaśnia nadkomisarz Elwira Kozłowska.
Co mu grozi za kradzież w sklepie?
Bielańscy mundurowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy. 37-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu nawet pięć lat pozbawienia wolności.
(DB)









































