Bezpłatne badania na Odkrytej. Skorzystaj z okazji
10 czerwca 2019
15 czerwca Centrum Medyczne Goldenmed organizuje dla mieszkańców Białołęki bezpłatne badania. Wystarczy się zapisać.
Specjaliści kliniki Goldenmed zapraszają na bezpłatne badania przeglądowe. Tego dnia lekarze zmierzą chętnym pacjentom poziom cukru i ciśnienie oraz przeanalizują skład ciała. Będzie także okazja na wykonanie darmowego badania spirometrycznego.
Królowa muzyki: zbudujmy szkołę muzyczną dla Białołęki
Rodzice uzdolnionych muzycznie dzieci na Białołęce biją na alarm: nie pozwólcie marnować talentów naszych pociech. Do apelu przyłącza się dyrektor Białołęckiego Ośrodka Kultury Anna Barańska-Wróblewska: - Jest ogromna potrzeba budowy szkoły muzycznej w naszej dzielnicy - mówi.
Jedyny warunek - trzeba się zapisać. Liczba miejsc jest ograniczona.
Centrum medyczne Goldenmed, ul. Odkryta 4, tel. 22 100-52-82, 22 100-11-95, kontakt@goldenmed.pl.
(red)
.




































