Bazyliańska stoi. Wszystko przez remont torów
10 września 2015
Katusze przeżywają kierowcy samochodów i pasażerowie autobusów. Wielki remont torów spowodował zwężenie przejazdu przez skrzyżowanie Rembielińskiej, Kondratowicza i Bazyliańskiej. No i tworzą się korki...
Zacisze zatruwa powietrze w całej dzielnicy
Wbrew obiegowej opinii trucicielem naszej dzielnicy nie jest spalarnia odpadów, ale spokojne osiedle domów jednorodzinnych i ogródki działkowe.
nawet w południe. Samochody i autobusy jadące Bazyliańską od Wysockiego w kierunku Zacisza utykają w zatorach. Przyczyną tego nieszczęścia są roboty torowe na Rembielińskiej. Tramwajarze musieli zająć pod budowę część jezdni Bazyliańskiej. Nie lepiej jest też z drugiej strony - korek na Kondratowicza momentami zaczyna się już przy Łabiszyńskiej.
(PB)
.









































