Baw się jak Anioły na Markiewicza!
25 września 2012
Anielska zabawa szykuje się 29 września przy bemowskiej świątyni Matki Boskiej Królowej Aniołów przy ulicy ks. Markiewicza 1.
Wiceburmistrz Krzysztof Zygrzak złożył rezygnację. Strach w urzędzie
Tego samego dnia, kiedy dymisję składał wiceprezydent Jarosław Dąbrowski, o swojej rezygnacji poinformował wiceburmistrz Krzysztof Zygrzak. Jego dymisja nie ma jednak związku z zarzutami Pawła Bujskiego.
. Wśród atrakcji warto też wymienić możliwość zdania egzaminu na kartę rowerową (będzie miasteczko ruchu drogowego), konkurs fotograficzny "Zobacz Anioła - Anioł Stróż", ścianki wspinaczkowe, dmuchańce dla najmłodszych, wspólne puszczanie baniek mydlanych i wszystko to, czego nie może zabraknąć na plenerowej imprezie.
Zapraszamy od 11.00 do 17.00.
(red)
.










































