REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

"Baśnie tysiąca i jednej nocy" w Bemowskim Centrum Kultury

  13 maja 2024

alt='"Baśnie tysiąca i jednej nocy" w Bemowskim Centrum Kultury'
materiały BCK

Kogóż nie intryguje magia Orientu? Przydymione zapachy, rozwibrowane dźwięki, intensywne kolory, pełne tajemnic historie. Perfekcyjnie snute opowieści pobudzają wyobraźnię w każdym zdaniu "Baśni tysiąca i jednej nocy". Bemowskie Centrum Kultury zaprasza do odbycia wyjątkowej podróży w świat fantazji.

REKLAMA

"Baśnie tysiąca i jednej nocy" to magiczny spektakl teatralny wyreżyserowany przez Agatę Skowrońską, który przenosi najmłodszych widzów w bajeczny świat wschodnich opowieści. To ujmujące przedstawienie, stworzone specjalnie dla maluchów, jest prawdziwym uczczeniem tradycji i kultury Bliskiego Wschodu.

Egzotyczne krajobrazy, tajemnicze historie

W spektaklu można podziwiać piękną muzykę. Dźwięki i melodie przenoszą publiczność w egzotyczne krajobrazy i przywołują na myśl tajemnicze historie. Barwne kostiumy i scenografia ożywiają te opowieści, tworząc malownicze obrazy rodem z arabskich pałaców i pustynnych oaz. To przedstawienie, które nie tylko bawi dzieci, ale również uczy ich wartości kulturowych, tolerancji i otwartości na inne obyczaje. "Baśnie" zachęcają dzieci do pobudzenia wyobraźni i rozwijania swoich marzeń poprzez magiczne historie, które łączą w sobie naukę i zabawę.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Ali Baba, Sindbad i efekty multimedialne

Będzie to spotkanie z Ali Babą i czterdziestoma rozbójnikami, Sindbadem Żeglarzem, magicznymi Dżinnami i wieloma innymi bohaterami tych niezwykłych historii. - W spektaklu wykorzystujemy efekty multimedialne, elementy teatru lalkowego oraz wyśmienitą grę aktorską. Nie brakuje też elementów musicalowych, skomponowanych specjalnie dla tego przedstawienia - mówią twórcy.

"Baśnie tysiąca i jednej nocy" to doskonała zabawa, ale także mądra i pouczającą sztuka, zwłaszcza dla młodego widza, który uczy się dopiero zmagać z emocjami i problemami otaczającego go świata oraz rozróżniać dobro od zła. Spektakl daje również możliwość poznania różnic kulturowych i spojrzenia na świat z innej perspektywy obyczajowej.

Ta pełna barw i efektów opowieść z pewnością zainteresuje nie tylko młodego widza, ale także jego rodziców i wszystkich miłośników magii teatru. Bemowskie Centrum Kultury zaprasza dzieci od czwartego roku życia 26 maja do sali widowiskowej przy ul. Konarskiego 20. Bilety do nabycia na stronie www.bemowskie.pl w zakładce wydarzenia.

KG

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Tubylec

13.05.2024 13:07

Baśnie tysiąca i jedej nocy mamy na co dzień w Warszawie, tylu egzotycznych księciów tu przyjechało.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe