REKLAMA

Targówek

budżet obywatelski »

 

Zupełnie nowe SPA na Bródnie. Bywalcy pływalni Polonez na to czekają

  28 listopada 2023

alt='Zupełnie nowe SPA na Bródnie. Bywalcy pływalni Polonez na to czekają'
Tak ma wyglądać przyszłe SPA na basenie Polonez, źródło: OSiR Targówek

Budżet obywatelski pozwolił pływalni przy Łabiszyńskiej 20 utrzymać w ostatnich latach standardy nowoczesnych basenów. W ubiegłym roku mieszkańcy zdecydowali o rozbudowie strefy SPA. Powinna być gotowa już na święta i w okresie międzyświątecznym udostępniona mieszkańcom za darmo. Co się w niej zmieni?

REKLAMA

W ubiegłym roku Monika Rutkowska zgłosiła do budżetu obywatelskiego Targówka propozycję oferty skierowanej do wszystkich, którzy chcą skorzystać z pływalni lub SPA. Jej projekt wyceniony łącznie na 990 tys. zł poparło ponad 1100 głosujących. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Dzięki temu od 1 stycznia do końca roku w każdą sobotę udostępniania jest pula 300 bezpłatnych wejść rodzinnych na pływalnię Polonez. Druga, poważniejsza część tego projektu, jest już na finiszu. Chodzi o SPA.

- Pomiędzy świętami a Nowym Rokiem zostanie zorganizowana ogólnomiejska akcja "Rusz się Warszawo po świętach", w ramach której wszyscy posiadacze Karty Warszawiaka będą mogli skorzystać z naszego basenu, lodowiska, a także nowej strefy SPA zupełnie za darmo - mówi dyrektor OSiR-u Jacek Pużuk.

Basen Polonez: 5-gwiazdkowe SPA

Autorka projektu przewidziała za 800 tys. zł modernizację i rozbudowę strefy SPA. Była ona niezbędna. - Rozbudujemy funkcjonalność całego kompleksu o strefę SPA, która do tej pory była dosyć uboga. Teraz będzie ona taka, jak w hotelach pięciogwiazdkowych - mówi Jacek Pużuk. - Do tej pory mieliśmy saunę suchą, która miała raptem 6 m2 i saunę infrared, która miała 2 m2. Już niedługo będziemy dysponować 20-metrową sauną suchą, z której jednocześnie będzie mogło korzystać 20 osób, 6-metrową saunę infrared, dodatkowo zyskamy 6-metrową saunę parową na 8 do 10 osób, dojdzie odpoczywalnia wraz z tężnią solankową, będą nowoczesne natryski, lodopad, czyli miejsce, w którym po wyjściu z sauny będzie można natrzeć się lodem, wejść do beczki z zimną wodą albo wylać na siebie wiadro zimnej wody. Całość będzie w bardzo ładnej, współczesnej aranżacji "wyciszającej", dającej zadowolenie z pobytu w tym miejscu. Będą też elementy ściany solnej, na której znajdzie się sól himalajska - opisuje dyrektor Pużuk.

DB

.
 

Komentarze (1)

# AB46

26.12.2023 11:52

Ile będzie kosztowało korzystanie z tych wszystkich udoskonaleń?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024