REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

budżet obywatelski

 

Basen Polonez: mieszkańcy chcą bezpłatnego pływania i rozbudowy SPA

  9 września 2022

Basen Polonez: mieszkańcy chcą bezpłatnego pływania i rozbudowy SPA
źródło: Facebook Pływalnia Polonez OSiR Targówek

Budżet obywatelski w ostatnich latach pozwolił pływalni przy Łabiszyńskiej 20 utrzymać standardy nowoczesnych basenów. W tym roku mieszkańcy zdecydowali o jego rozbudowie oraz bezpłatnych wejściówkach w ramach jednego projektu. Co konkretnie się zmieni?

REKLAMA

Monika Rutkowska zgłosiła propozycję oferty skierowanej dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z pływalni lub SPA. Jej projekt w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, wyceniony łącznie na 990 tys. złotych, poparło ponad 1100 głosujących.

REKLAMA

Bezpłatne pływanie - na jakich zasadach?

300 mieszkańców tygodniowo będzie mogło bezpłatnie wejść na pływalnię i korzystać z niej przez 60 minut w ramach biletu rodzinnego (łącznie to 150 biletów rodzinnych). Limit wejść rozliczany będzie tygodniowo, począwszy od każdej soboty. Bezpłatne wejścia realizowane są według kolejności przyjść na pływalnię. Po wyczerpaniu tego limitu kolejne wejścia rozliczane są według cennika. Oferta - co zrozumiałe - będzie dostępna w godzinach pracy obiektu, tj. codziennie w godzinach od 6:15 do 22:00, strefa SPA dostępna zaś będzie w weekendy od godziny 9:00 do 22:00, zaś w pozostałe dni od 16:00 do 22:00.

- Jest to kontynuacja projektów, które cieszyły się popularnością mieszkańców w poprzednich latach. Corocznie obsługiwaliśmy projekt bezpłatnych wejść na pływalnię i mieszkańcy chętnie z tego korzystali. Teraz będzie podobnie, co bardzo mnie cieszy - mówi dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Jacek Pużuk. Na bezpłatne wejściówki budżet przewiduje 189 tys. zł.

REKLAMA

Powiększą strefę SPA

To nie wszystko. Oprócz bezpłatnego pływania, autorka projektu przewidziała za 800 tys. zł modernizację i rozbudowę strefy SPA. - Rozbudujemy funkcjonalność całego kompleksu o strefę SPA, która na razie jest dosyć uboga. Jeszcze dokładnego projektu nie znamy, jednak z całą pewnością ta strefa powiększy się dwukrotnie o nowe sauny, zrobimy to kosztem zaplecza pływalni, którego i tak nie wykorzystujemy. Z nowości dojdzie sauna fińska, będzie ściana solna, sauna parowa, lodopad z natryskami - deklaruje Jacek Pużuk. Projekt będzie realizowany już w przyszłym roku.

(db)

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA