Awantura w mieszkaniu na Wólczyńskiej. Bijatyka z policją
25 listopada 2020
Wizyta policjantów w bloku przy ulicy Wólczyńskiej skończyła się obezwładnieniem dwóch mieszkańców i zarzutami karnymi.
Kilka dni temu mundurowi z Bielan otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na ulicy Wólczyńskiej.
- Podczas ustalania okoliczności awantury jeden z mężczyzn uderzył policjanta w głowę a potem zaczął szarpać go za mundur. Z pomocą 27-letniemu mężczyźnie przyszedł starszy brat.
Takiego sklepu na Bielanach jeszcze nie było
Pomaganie nigdy nie było tak przyjemne. Nowy sklep charytatywny Fundacji Sue Ryder powstał na Bielanach zaledwie dwa miesiące temu, a już ma grono stałych klientów i wielbicieli.
Obaj mężczyźni zostali obezwładnieni, a następnie trafili do policyjnej celi - relacjonuje przebieg zajścia nadkomisarz Elwira Kozłowska.
Grozi im do trzech lat więzienia
Śledczy po zgromadzeniu materiałów dowodowych przedstawili zatrzymanym zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjanta podczas wykonywania czynności służbowych, jednemu z braci także naruszenie czynności narządu ciała. Teraz mężczyznom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
(DB)
.











































