REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Nożownik w Szpitalu Wolskim. Dwie osoby ranne

  21 lutego 2024

alt='Nożownik w Szpitalu Wolskim. Dwie osoby ranne'
źródło: Pixabay

Warszawska policja zatrzymała po obławie mężczyznę, który zaatakował nożem dwie osoby na szpitalnym oddziale ratunkowym Szpitala Wolskiego.

REKLAMA

O sprawie jako pierwszy poinformował TVN Warszawa. W Warszawie odbyła się w środę po południu obława za napastnikiem, który ranił dwie osoby w Szpitalu Wolskim.

Atak nożownika w Warszawie

- Informację otrzymaliśmy przed godziną 15:00. Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie? Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie?
OC w Warszawie kosztuje znacznie więcej niż w mniejszych miejscowościach. Różnica jest naprawdę spora - nawet kilkaset złotych w skali roku! Gdzie tkwi źródło tych dysproporcji? Jakie czynniki determinują wysokość składek OC w stolicy? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach wyższych składek OC w stolicy.
W jednym ze szpitali na Woli doszło do ataku mężczyzny przy użyciu ostrego narzędzia. Dwie osoby zostały ranne. To personel szpitala. Napastnik zbiegł - przekazał portalowi Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej Policji.

Około godz. 17:00 pojawiła się informacja, że podejrzany został zatrzymany po obławie. Według wstępnych ustaleń mężczyzna ma 20-30 lat i był pacjentem SOR-u. Ranni zostali sanitariusz i pielęgniarka.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Kocur

22.02.2024 09:20

20-30 lat.... dobrze, że wstępnie ustalili, że mężczyzna, bo mógł się inaczej identyfikować i by policjanci za kratki trafili za mowę nienawiści. ;D

# Kik

22.02.2024 17:24

Jakiej narodowości był ten bohater?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024