REKLAMA

Bielany

kronika policyjna

 

Owocowe żelki z zawartością narkotyku. "Producent" z Bielan zatrzymany

  25 sierpnia 2023

Owocowe żelki z zawartością narkotyku. "Producent" z Bielan zatrzymany
źródło: KSP

Narkotyki w cukierkach, ziele konopi i haszysz - to zabezpieczone przez policjantów środki odurzające i substancje psychotropowe, które znajdywały się u 32-latka z Bielan. Usłyszał on zarzut posiadania i przygotowania do sprzedaży nielegalnych substancji.

REKLAMA

Narkotykowi przestępcy w produkcji różnego rodzaju środków odurzających i psychotropów nie znają granic. Podczas jednej z ostatnich akcji stołeczni policjanci zabezpieczyli nielegalne substancje, w tym różnokolorowe żelki z zawartością środka odurzającego.

Żelki z "wkładką"

- Żelki te znajdowały się w 152 opakowaniach posiadających napisy znanej i popularnej na rynku firmy spożywczej. Miały trafić do obrotu wspólnie z zabezpieczonymi 300 gramami ziela konopi oraz 1120 gramami haszyszu - informuje policja.

Akcja KSP miała miejsce na warszawskich Bielanach. Śledczy ustalili, że jeden z mieszkańców tej dzielnicy może posiadać i rozprowadzać znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Kiedy pojawili się na miejscu zaplanowanej akcji, zauważyli, jak będący w ich zainteresowaniu mężczyzna wspólnie z kolegą wynosi z mieszkania paczki i wkłada je do zaparkowanego nieopodal chryslera, w którym funkcjonariusze znaleźli buteleczki z nieznaną substancją oraz żelki.

Wstąp do księgarni

Żoliborska prokuratura przedstawiła zarzuty

W trakcie przeszukania mieszkania i kolejnego samochodu 32-latka odkryli i zabezpieczyli wagę elektroniczną, zgrzewarkę próżniową wraz z pakietami foliowymi oraz urządzenie elektroniczne do drukowania etykiet. Zatrzymany 32-latek trafił do prokuratury na Żoliborzu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania i przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznych ilości zabronionych substancji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(jr)

 

Komentarze (1)

# Wredny Kocur

11.09.2023 13:36

Mogli zaniechać.... Żelki przynajmniej nie śmierdzą na kilometr, a może i nasz prometeusz biznesu by wypromował jakiś nowy, Polski wyrób regionalny? Tak, to tylko z pierogów i kiełbasy znani jesteśmy. :(
więcej na forum

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA