Zrabowane w komunikacji miejskiej. Policja szuka właścicieli
21 marca 2016
Stołeczna policja poszukuje właścicielek biżuterii, jaką udało się odzyskać z przestępstw.
Znaleźli unikatowe zdjęcia z Warszawy. Leżały w piwnicy
Około pół tysiąca negatywów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku odnaleziono w piwnicy Młodzieżowego Domu Kultury przy Łazienkowskiej. Trwają poszukiwania osób uwiecznionych na fotografiach ponad pół wieku temu.
(22) 60-385-25.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych








































