REKLAMA

Wawer

bezpieczeństwo »

 

Zostawcie światła na Bronowskiej w spokoju

  11 października 2011

alt='Zostawcie światła na Bronowskiej w spokoju'

Mieszkańcy narzekają na złą regulację świateł na skrzyżowaniu ulic Wał Miedzeszyński - Bronowska.

REKLAMA

- Przynajmniej raz w roku ktoś kombinuje przy tej sygnalizacji świetlnej. Robią jakieś zmiany i zaczynają się korki. Sytuacja się znów powtórzyła - żeby skręcić w Bronowską, potrzeba teraz dobrych dziesięciu minut. Podczas jednej zmiany świateł udaje się przejechać sześciu, maksymalnie ośmiu samochodom, ale już na pomarańczowym - mówi oburzony pan Jacek.

Zarząd Dróg Miejskich potwierdza, że prowadził prace na tym skrzyżowaniu. Obiecuje też jak najszybsze unormowanie sytuacji. - Na skrzyżowaniu Wału Miedzeszyńskiego i Bronowskiej był zmieniany program sygnalizacji świetlnej, w związku z koniecznością dostosowania się do nowych przepisów. Zainstalowano tam strzałkę ze skrętem warunkowym w prawo. Po wprowadzonych zmianach nie odnotowano żadnych kolizji czy wypadków drogowych, jednak Zarząd Dróg Miejskich poinformował o zgłoszeniach konserwatora, który sprawdzi, czy nie doszło do uszkodzenia np. detektora - mówi Karolina Gałecka, rzeczniczka ZDM.

Anna Sadowska

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# rob

25.10.2011 22:04

Zielona strzałka w prawo??? Przecież to zabójstwo dla rowerzystów! Od lat żaden kierowca nie stosuje obowiązku zatrzymywania się przed zieloną strzałką! Ale cóż widocznie któryś z samochodziaży chce mieć niezłe wgniecenie albo wywietrznik w postaci wybitej szyby...

# agava

27.10.2011 21:27

Jak świat światem kierowcy i rowerzyści na drogach się nie lubią, a wystarczyłaby odrobina zrozumienia i wzajemnego szacunku...żadne strzałki czy ich brak niczego nie zmienią.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA