Zmagania w Choszczówce
14 września 2007
Po raz dwunasty na polanie przy lesie w Choszczówce odbyła się olimpiada sportowa.
Żałoba nad Kanałem. "Masakra, rzeź, tragedia"
Dziesiątki smutnych spacerowiczów; porozwieszane klepsydry. Czyżby ktoś umarł?
Radny Krzysztof Pelc, działacz spo-łeczny Choszczówki, zwrócił uwagę również na fakt, iż zawody miały na celu wyło-wienie talentów sportowych.
Oprócz sportowej rywalizacji, każdy mógł wziąć udział w loterii z cennymi nagrodami oraz licytacji i skosztować domowego wypieku chleba ze smalcem lub smakołyków z grilla.
Organizatorzy zapewnili dzieciom namioty chroniące przed silnym deszczem oraz wszelkiego rodzaju napoje. Mimo nie sprzyjającej aury, atmosfera olimpiady była bardzo przyjazna i gorąca. Miejmy tylko nadzieję, że w przyszłym roku pogo-da będzie bardziej sprzyjała zarówno zawodnikom, jak i organizatorom.
Agnieszka Pająk-Czech

![]() |
![]() |





































