Okradli konwojenta na parkingu Factory. Policyjny pies w akcji
15 marca 2022
Obok centrum handlowego Factory Annopol doszło we wtorek 15 marca do włamania do samochodu przewożącego pieniądze.
Policja otrzymała informację o kradzieży pieniędzy około godz. 16:00. Złodzieje włamali się do volkswagena konwojenta przewożącego gotówkę.
Dzieci przybywa, placów zabaw nie
- Ciasny, zabrudzony odchodami - tak plac zabaw na Strumykowej opisuje w liście do redakcji czytelniczka. - Ludzi przybyło w zastraszającym tempie, a miejsc dla dzieci wcale - dodaje.
Kradzież na Annopolu
Na razie nie wiadomo, jaka ilość gotówki została skradziona. "Gazeta Wyborcza" podaje nieoficjalną informację, że w napadzie uczestniczyły co najmniej dwie osoby w dwóch samochodach. Policja ściągnęła na Annopol funkcjonariuszy z psem tropiącym.
(dg)
.




































