Zderzenie na S8. Trasa stanęła w korku
24 listopada 2020
źródło: PSP
Na trasie Obrońców Grodna znów doszło do kolizji.
We wtorek 23 listopada na bemowskim odcinku S8 (Obrońców Grodna) około godz. 14:00 na wysokości Dywizjonu 303 doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zderzyły się jadące w kierunku węzła Konotopa volkswagen i fiat.
Główna wizytówka Bemowa? Pas asfaltu
Mieszkańcy dzielnicy, zapytani "Jak nazywa się główna ulica Bemowa?" odpowiadają "Powstańców Śląskich". Niestety nie jest ona dobrą wizytówką.
Spore korki
Jak podaje policja, nikt nie został poszkodowany. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. Po wypadku na trasie utworzyły się utrudnienia, związane z wyłączeniem z ruchu jednego pasa.
(lm)
.













































