REKLAMA
Kabaret Dudek
Waciaki, cz. 558
Waciaki, cz. 559
Waciaki, cz. 560
Waciaki, cz. 561
Waciaki, cz. 562
Waciaki, cz. 563
Waciaki, cz. 564
Budżet
W czepku urodzony
Kocha tylko Małysza
Tanie państwo
Kanapa
Gronkiewicz
Religa
Kurski
Tusk
Cimoszewicz
Pawlak
Siwiec
Schetyna
Łapiński
Waciaki, cz. 556
Waciaki, cz. 557
LINKI SPONSOROWANE
Kompozycje ceramiczne ze stacji metra Ursynów i Służew zostały wpisane do rejestru zabytków. Decyzja podkreśla ich wartość artystyczną i historyczną oraz znaczenie dla przestrzeni publicznej Warszawy.
Polonia Warszawa chce zbudować nowoczesne centrum treningowe i apeluje do władz o pomoc w znalezieniu odpowiedniego terenu. Inwestycja ma służyć zarówno zawodnikom, jak i młodzieży.
Mieszkańcy Jelonek od lat zabiegają o lewoskręt z ul. Klemensiewicza w Górczewską. Po zakończeniu budowy metra pojawia się realna szansa na zmianę, choć konkretnego terminu nadal brak.
Warszawa kupi zabytkowy Zajazd Napoleoński w Wawrze za 9,5 mln zł. W historycznym obiekcie planowane jest utworzenie Urzędu Stanu Cywilnego.
Rozpoczyna się przebudowa Placu Narutowicza na Ochocie. Powstanie bardziej zielona i przyjazna przestrzeń, ale kierowcy i pasażerowie muszą przygotować się na utrudnienia.
Warszawa wprowadza nowe rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo pieszych. Tymczasowe przejścia zyskują dodatkowe oświetlenie, które znacząco zwiększa widoczność po zmroku.
Na Bemowie trwa budowa pierwszej własnej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej. Inwestycja ma zakończyć wieloletnie rozproszenie placówki i poprawić dostępność usług dla mieszkańców.
Komunikat o wzmacnianiu gruntu pod jednym z bloków na Żoliborzu wzbudził niepokój mieszkańców. Spółdzielnia tłumaczy, skąd problem i czy budynkom grozi zawalenie.
Liczba przypadków przemocy domowej w Warszawie rośnie, a dane z procedury Niebieskiej Karty pokazują skalę problemu. W wielu domach wciąż rozgrywają się dramaty, często niewidoczne dla otoczenia.
Już 19 kwietnia na Bielanach wystąpi zespół Słowodaję. Artyści zaprezentują autorską muzykę łączącą pop, folk i jazz, pełną emocji i osobistych historii.
Warszawskie ZOO przypomina o znaczeniu ochrony słoni i zachęca do wsparcia działań na rzecz ich przetrwania w naturalnym środowisku.
Trzy dzwony z parafii Bożego Ciała w Warszawie zostały wpisane do rejestru zabytków. Decyzja ma zapewnić ich ochronę po zniszczeniach spowodowanych pożarem dzwonnicy.