REKLAMA
Waciaki, cz. 1078
Waciaki, cz. 1079
Waciaki, cz. 1080
Budowa
Nie trybi
Sumienie
Inwigilacja
Można bez
Dowód
Przeżytek
Schudłam
Pieniądze idą w oświatę
Waciaki, cz. 1072
Waciaki, cz. 1073
Waciaki, cz. 1074
Waciaki, cz. 1075
Waciaki, cz. 1076
Waciaki, cz. 1077
Odpady
Zapomniałem KOD-u
500+
Klucz
Czarna strona
Były wójt
LINKI SPONSOROWANE
Polonia Warszawa chce zbudować nowoczesne centrum treningowe i apeluje do władz o pomoc w znalezieniu odpowiedniego terenu. Inwestycja ma służyć zarówno zawodnikom, jak i młodzieży.
Mieszkańcy Jelonek od lat zabiegają o lewoskręt z ul. Klemensiewicza w Górczewską. Po zakończeniu budowy metra pojawia się realna szansa na zmianę, choć konkretnego terminu nadal brak.
Warszawa kupi zabytkowy Zajazd Napoleoński w Wawrze za 9,5 mln zł. W historycznym obiekcie planowane jest utworzenie Urzędu Stanu Cywilnego.
Rozpoczyna się przebudowa Placu Narutowicza na Ochocie. Powstanie bardziej zielona i przyjazna przestrzeń, ale kierowcy i pasażerowie muszą przygotować się na utrudnienia.
Warszawa wprowadza nowe rozwiązanie poprawiające bezpieczeństwo pieszych. Tymczasowe przejścia zyskują dodatkowe oświetlenie, które znacząco zwiększa widoczność po zmroku.
Na Bemowie trwa budowa pierwszej własnej siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej. Inwestycja ma zakończyć wieloletnie rozproszenie placówki i poprawić dostępność usług dla mieszkańców.
Komunikat o wzmacnianiu gruntu pod jednym z bloków na Żoliborzu wzbudził niepokój mieszkańców. Spółdzielnia tłumaczy, skąd problem i czy budynkom grozi zawalenie.
Liczba przypadków przemocy domowej w Warszawie rośnie, a dane z procedury Niebieskiej Karty pokazują skalę problemu. W wielu domach wciąż rozgrywają się dramaty, często niewidoczne dla otoczenia.
Już 19 kwietnia na Bielanach wystąpi zespół Słowodaję. Artyści zaprezentują autorską muzykę łączącą pop, folk i jazz, pełną emocji i osobistych historii.
Warszawskie ZOO przypomina o znaczeniu ochrony słoni i zachęca do wsparcia działań na rzecz ich przetrwania w naturalnym środowisku.
Trzy dzwony z parafii Bożego Ciała w Warszawie zostały wpisane do rejestru zabytków. Decyzja ma zapewnić ich ochronę po zniszczeniach spowodowanych pożarem dzwonnicy.
Ponad 200 płazów udało się uratować dzięki akcji Zielonego Wolontariatu w Warszawie. Wolontariusze pomagali zwierzętom bezpiecznie przejść przez jezdnię podczas wiosennej migracji.