Zakrwawiony leżał na Trockiej, uratowała go strażniczka
23 kwietnia 2012
Jeśli kiedykolwiek zdarzy Ci się coś nieprzyjemnego bądź ucierpisz fizycznie i nie będzie widoków na pomoc, módl się, aby w pobliżu była wracająca z pracy strażniczka miejska.
Wiata pod... dachem. Całe Bródno się śmieje
Urzędnicy zdecydowali o ustawieniu nowoczesnych wiat na przystanku Pelcowizna w ciągu ulicy Wysockiego. Idea słuszna, natomiast... po co stawiać wiatę, skoro przystanek znajduje się pod estakadą, która chroni go przed deszczem, słońcem i innymi niemiłymi warunkami atmosferycznymi?
- Okazało się, że to nasza koleżanka po fachu, która udzieliła pomocy przedmedycznej i wezwała karetkę.
Rannego zabrano do szpitala, trwają ustalenia, dlaczego ranny mężczyzna znalazł się na pętli i co mu się stało.
A strażniczce należą się (co najmniej) oklaski!
TW Fulik
na podstawie informacji straży miejskiej




































