REKLAMA

Białołęka

wypadki »

 

Tramwaj potrącił 16-latka. Spore utrudnienia na Nowodworach

  22 listopada 2023

alt='Tramwaj potrącił 16-latka. Spore utrudnienia na Nowodworach'
Fot. BK

Dziś (22 listopada) po 16:20 w rejonie skrzyżowania Światowida i Mehoffera tramwaj linii nr 2 jadący w kierunku Winnicy, na przejściu dla pieszych wyposażonym w sygnalizację świetlną potrącił 16-latka. Trafił do szpitala.

REKLAMA

Zdarzenie do którego doszło po 16:20 wywołało spore utrudnienia, ruch tramwajowy na Nowodworach stanął na długo.

- Ze wstępnych informacji wynika, że pieszy przechodził na czerwonym świetle, znalazł się pod tym tramwajem. Został spod niego wyciągnięty - powiedział redakcji RDC Maciej Dutkiewicz, rzecznik Tramwajów Warszawskich. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
- Wiemy, że jest przytomny, został też przekazany załodze pogotowia ratunkowego.

Kierowca tramwaju był trzeźwy

- Nie wiadomo, jakie obrażenia odniósł nastolatek. Został zabrany do szpitala. Natomiast motorniczy został przez nas przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Na miejscu policjanci z ruchu drogowego ustalają okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu są obecne także inne służby - poinformował naszą redakcję oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji.

JR

.
 

Komentarze (17)

# Fjrif

22.11.2023 18:08

To chyba nastolatek wszedł sobie pod tramwaj, a nie tramwaj potrącił. Dzieci 500 plus, co poradzisz.

# Riro

22.11.2023 18:10

To nie było skrzyżowanie Światowida i Mehoffera tylko przy szkole podstawowej 344 i przy Bosie. Do Mehoffera jest kawałek.

# Gjtot

22.11.2023 18:13

Jakie czerwone światło, przecież to bombelek dla niego wszystko można, nawet na czerwonym przechodzić. Bombelki pępki świata!!! A później takie tego skutki. Wszystko się im należy tak nauczeni.

REKLAMA

# Foffo

22.11.2023 18:13

Pewnie na BOS się spieszył. Piłeczka mu ucieknie....

# Info

22.11.2023 18:56

Patrzyl w telefon. Tak mowili swiadkowie.

# Świadek

22.11.2023 19:16

To nie było na pasach ani na przejściu dla pieszych. Wypadek miał miejsce co najmniej kilkadziesiąt metrów przed przystankiem. Chłopak miał szczęście, że nic mu nie ucięło.

REKLAMA

# Orto Graf

22.11.2023 21:29

Z pierwszego akapitu wynika, że to tramwaj trafił do szpitala. Polska język - trudna być język?

# Pozdro

22.11.2023 22:06

#Riro napisał(a) 22.11.2023 18:10
To nie było skrzyżowanie Światowida i Mehoffera tylko przy szkole podstawowej 344 i przy Bosie. Do Mehoffera jest kawałek.
Czy w poście było napisane mehoffera ?? Bo ja widzę jednak książkowa- swiatowida

# Eoeo

22.11.2023 22:55

Tak, było napisane na skrzyżowaniu Światowida i Mehoffera.Teraz poprawili na Ksiazkową. Ani to Książkowa ani Mehoffera.

# Yyyyyy

22.11.2023 23:10

Widzę, że autor czyta komentarze. Tak więc jest to ulica Światowida w rejonie wjazdu na Pancera. Dokładnie koło wjazdu do szkoły na Erazma przy Bosie.

# Karinka

23.11.2023 06:24

Oby nic mu się nie stało...który nastolatek nie popełnia błędów i jest rozsądny... co to w ogóle za komentarze
Dzieci 500+chyba raczej nie no 500+jest od 2015 roku.
Bąbelkom wszystko wolno bo tak nauczenie? Też nie sądzę.

# Fjdid

23.11.2023 08:15

Bombelkom wszystko można to tak później jest!

# Bafjf

23.11.2023 09:10

Ta idzie bombelek z telefonem przez przejście na czerwonym i ojej biedny bombelek. Mamusia nie nauczy, a później wielka tragedia i latanie po gazetach że bombelek miał wypadek. W końcu się nauczy, że na czerwonym się nie przechodzi. Tyle kasy włożone w przejście i oświetlenie bo szkoła i co. Trzeba dzieciaków uczyć, a nie tylko dajcie, wszystko za darmo dajcie, należy się bo to dzieciak...

# realista

23.11.2023 20:40

Z czajki zawiało aż w oczach pociemniało. Biedaczek.

# Kocur

24.11.2023 11:39

Nie napisano najważniejszego - czy pokemona przynajmniej złapał?

# To ja

26.11.2023 21:18

Czy wiadomo w jakim stanie jest chłopiec?

# Marrianka

29.11.2023 02:59

Też chciałabym wiedzieć....
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024