REKLAMA

Białołęka

kalendarz imprez »

 

Hip-hopowe szaleństwo w Galerii Północnej już w najbliższą sobotę

  23 listopada 2023

alt='Hip-hopowe szaleństwo w Galerii Północnej już w najbliższą sobotę'
materiał prasowy

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada, w Galerii Północnej na Tarchominie odbędzie się turniej Warsaw Championships, w którym zmierzą się ze sobą najlepsi hip-hopowi tancerze ze wszystkich szkół Egurrola Dance Studio w całej Polsce. Zapowiada się świetne, taneczne wydarzenie.

REKLAMA

> W galerii handlowej przy Światowida będzie można obejrzeć ponad 350 tancerzy walczących o puchary i medale. Na parkiecie zaprezentują się dzieci, juniorzy i młodzież. Publiczność będzie mogła zobaczyć układy przygotowane przez solistów, jak również popisy duetów, małych grup i formacji hip-hopowych. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.

- Warsaw Championships to prawdziwy hip-hopowy maraton, w trakcie którego można zobaczyć dopracowane układy taneczne, a także dopingować tancerzy. To gratka dla każdego, kogo pasjonuje taniec, choreografia i muzyka - mówi Barbara Andrzejewska z Galerii Północnej.

Galeria Północna: setki tancerzy na Tarchominie

Zmagania na scenie rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 18:00. W tym czasie odbędą się eliminacje i finały solo, duetów i grup. Na 18:00 zaplanowano wielką Galę Egurrola Dance League. W jej trakcie będzie można obejrzeć występy mistrzowskich formacji Egurrola Dance Studio, w tym mistrzów Polski, Europy i świata - zapowiadają organizatorzy. Szykuje się więc widowisko na najwyższym poziomie.

- Ogromnie się cieszę, że po raz kolejny spotkamy się w Galerii Północnej - mówi Agustin Egurrola, choreograf i założyciel sieci szkół tańca. - Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali nie tylko swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i dużą widownią. A ta gromadząca się w Galerii Północnej zawsze mocno ich wspiera i dopinguje. Zapraszam do udziału w tym fantastycznym wydarzeniu. Jestem przekonany, że razem przeżyjemy niezwykłe emocje i będziemy się świetnie bawić - zachęca.

Warsaw Championships Egurrola Dance Studio to turniej zaliczany do Egurrola Dance League. Uczestnicy każdych zawodów walczą o trofea i punkty, które wliczają się do klasyfikacji generalnej.

MB

.
 

Komentarze (4)

# Zal

23.11.2023 18:41

Burmistrz da pieniądze z podatków przecież innych pieniędzy burmistrz nie ma, no chyba że swoje, ale to wtedy prywatne więc podatki na takie coś idą, żal.

# realista

23.11.2023 20:42

Łał! Wydarzenie na miarę Tarchomina! Zupełnie jak otwarcie gieesu w Stąpórkach Dolnych.

# Ryvc

26.11.2023 21:47

Dobry Jezu a nasz panie.... Białołęka w formie.

REKLAMA

# 8145478

26.11.2023 23:11

To jest żałosne i wszystko mówi o tym, jakim tryplem jest Białołęka.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy