Dziecko potrącone na pasach. Chłopiec trafił do szpitala
7 grudnia 2022
W Mikołajki wieczorem w centrum warszawskiej Woli doszło do poważnego wypadku. Na skrzyżowaniu Wolskiej i Płockiej kierowca volkswagena potrącił idące po przejściu dziecko. Jak informuje policja, chłopiec był pod opieką rodziców. W momencie wypadku piesi mieli zielone światło.
Do wypadku doszło we wtorek 6 grudnia około godziny 17:40 na skrzyżowaniu Wolskiej i Płockiej, obok stacji metra Płocka. Według wstępnych ustaleń kierowca wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle.
Wypadek na Woli
Według informacji policjantów ofiara wypadku to chłopiec w wieku około siedmiu lat.
Park Moczydło zmienia się dla mieszkańców. Na finiszu remont, a wkrótce toalety
Trwają prace remontowe w parku Moczydło, realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Zmodernizowane alejki i ścieżki mają poprawić komfort spacerów i rekreacji mieszkańców. A to dopiero początek zmian - w kolejnym etapie w parku mają stanąć długo wyczekiwane toalety.
Dziecko zostało zabrane do szpitala. Na razie nie wiadomo, dlaczego kierowca wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.
(jok)
.








































