REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Białołęka

wypadki »

 

Wypadek na Modlińskiej. Hulajnogista wjechał pod ciężarówkę

  1 lipca 2021

alt='Wypadek na Modlińskiej. Hulajnogista wjechał pod ciężarówkę'
Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę 30 czerwca po południu na skrzyżowaniu Modlińskiej z Klasyków.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Policja otrzymała informację o wypadku około godz. 15:30. Mężczyzna przejeżdżający na elektrycznej hulajnodze po przejściu dla pieszych przez Klasyków zderzył się ze skręcającą z Modlińskiej w prawo ciężarówką volvo. Trasa Olszynki Grochowskiej: mrzonka czy konieczność? Trasa Olszynki Grochowskiej: mrzonka czy konieczność? Od lat dyskutuje się o tej, chyba już mitycznej trasie. Dla jednych ma być rozwiązaniem problemów komunikacyjnych wschodnich obszarów naszej dzielnicy, zwanych Zieloną Białołęką. Dla drugich to hałaśliwa i śmierdząca autostrada, która przetnie te tereny na pół. Kto ma słuszność? Zebrałem najważniejsze informacje na ten temat. Spróbujmy też się zastanowić, czy i w jakim zakresie jej powstanie jest nam potrzebne.

Wypadek na Modlińskiej

W wyniku zderzenia jadący hulajnogą mężczyzną trafił do szpitala ze złamaną nogą. Kto zawinił? Policja jeszcze tego nie rozstrzygnęła. Przypominamy jednak, że zgodnie z aktualnymi przepisami elektryczną hulajnogą nie wolno przejeżdżać po przejściu dla pieszych. Tzw. urządzenia transportu osobistego należy przeprowadzać przez zebry podobnie jak rowery.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

Komentarze (2)

# Łysy Kórdópel

02.07.2021 12:42

Już wkrótce będzie bezpiecznie. Zbieram podpisy od mieszkańców na Światowida 51 pod uchwałą, aby zlikwidować fundusz remontowy przez przekształcenie. Będę miał z tego kasę na rozyebanie. Żeby wyjąc monetę z funduszu na swoje zachcianki, nie będę musiał mieć uchwały. Ale to nie wszystko. Nie czekałem na marne. Już zayebałem plastikowy pojemnik na śmieci z hali garażowej, a co Polak potrafi. Po co mam kupować, jeśli mogę yebnąć.

# messi10

07.04.2026 11:13

Zdecydowałem się na https://gorentalcars.pl/ trochę z polecenia i nie zawiodłem się. Wynajem auta w Warszawie był szybki, bezproblemowy i dobrze zorganizowany. To jedna z tych usług, gdzie po prostu wszystko działa tak, jak powinno
więcej na forum

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 1olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 3olowkowa kraina swiatowida angielski 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA