REKLAMA

Bemowo

kultura »

 

Wyjątkowy koncert na Górcach. Uczczą pamięć Gary'ego Moore'a

  26 kwietnia 2022

alt='Wyjątkowy koncert na Górcach. Uczczą pamięć Gary'ego Moore'a'
źródło: Bemowskie Centrum Kultury

W tym roku przypada 11. rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów. Bemowskie Centrum Kultury zaprasza na wspomnieniowy koncert utworów północnoirlandzkiego artysty.

REKLAMA

Jack Moore jest młodym, niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec - Garry Moore (1952-2011) - z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall, uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy, z którym karierę zaczynał jego ojciec.

Jack Moore, Łukasz Gorczyca i inni

Basista i kompozytor Łukasz Gorczyca znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin czy Patsy Gamble.

Na scenie Bemowskiego Centrum Kultury, obok Moore'a i Gorczycy pojawią się też Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem i Renatą Przemyk. Gitarę solową będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor i producent. Wokalnie z utworami Gary'ego Moore'a zmierzy się Piotr Wojciechowski, pochodzący z Płocka wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne szlify zdobywał między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Jak kupić bilet?

Koncert odbędzie się w piątek 8 maja o godz. 19:30 w sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury przy Górczewskiej 201. Do 30 kwietnia bilety na stronie Biletyna można kupić za 40 zł, następnie zdrożeją do 50 zł.

Link: https://biletyna.pl/koncert/Gary-Moore-Tribute-Band/Warszawa

(jr)

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# BLANK ATM CARD

30.04.2022 18:55

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735
I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(dwchzone@gmail.com) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.
You can also contact them for the service below
* Western Union/MoneyGram Transfer Hack
* Bank Transfer Hack
* PayPal / Skrill Transfer Hack
* Crypto Mining Hack
* CashApp Transfer Hack
Email: dwchzone@gmail.com
Text & Call or WhatsApp: +18033921735
Visit: https://darkwebcycberhackers.com
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024