Wracają letnie potańcówki pod ratuszem
1 lipca 2016
Sobotnie potańcówki wracają pod bemowski ratusz.
Nowego basenu na Bemowie nie będzie
Warszawski samorząd tyle lat zwlekał z budową drugiej pływalni w dzielnicy Bemowo, że jej powstanie w dającej się przewidzieć przyszłości stało się nierealne. Dokumentacja projektowo-kosztorysowa oraz pozwolenie na budowę basenu w rejonie Lazurowej i Dywizjonu 303 utraciły ważność.
Odbywać się będą przez całe wakacje w każdą sobotę od 18.00. Organizatorzy obiecują międzypokoleniową, szampańską zabawę przy muzyce różnej, ale zawsze porywającej do tańca.
(wk)
.












































