REKLAMA

Bielany

Migawki z okolicy

 

Wólczyńska i Nocznickiego - ciąg dalszy nastąpi

  2 grudnia 2013

alt='Wólczyńska i Nocznickiego - ciąg dalszy nastąpi'

Dobiegł końca remont jezdni ulicy Nocznickiego, skrzyżowanie przy Wólczyńskiej jest już przejezdne. To jednak jeszcze nie koniec napraw w okolicy.

REKLAMA

Wólczyńska poszerzona, trwają prace wykończeniowe. W następnej kolejności drogowcy zajmą się równoległą do niej ulicą Rokokową. Mimo niesprzyjającej pogody od odnowy poszedł odcinek Nocznickiego - Swarożyca. Lewoskręt w Nocznickiego jeszcze w tym roku? Lewoskręt w Nocznickiego jeszcze w tym roku?
Niebawem rozpoczną się prace przy wydzieleniu pasa do skrętu w lewo na skrzyżowaniu ulic Wólczyńskiej i Nocznickiego.
Druga część ulicy, czyli od Swarożyca do Wólczyńskiej, musi jeszcze trochę poczekać - prace są zaplanowane na... drugą połowę przyszłego roku.

Agnieszka Hejne

Buduj z nami "Migawki z okolicy"! Zauważyłeś coś, co warto docenić, pochwalić, a może wyśmiać czy wytknąć? Wyślij nam zdjęcie z podpisem na maila: echo@gazetaecho.pl..

 

REKLAMA

Komentarze (3)

# Chris

02.12.2013 10:14

Jak się chce to można. Tak powinno być zawsze, dobra organizacja, szybka robota i jest lepiej. Tylko pytanie, gdzie teraz będzie przystanek autobusów, który był wygodny dla przesiadek na tramwaj do Metra?

# grzesiek8899

02.12.2013 18:01

Jeżeli chodzi o przystanek popiela w kierunku warszawy, zatokę autobusową zikwidowali i przystanek przenieśli 150m dalej na prawoskręt pomiędzy nowymi blokami,to nie jest tymczasowo tak już zostanie na stałe pytałem się tydzień temu kierownika robót. Zatoki nie odbudoją choć jest na to miejsce nie wiem czemu. Wtedy przystanek autobusowy Popiela pokrywał się z tramwajowym i ludzie mieli łatwą przesiadkę w tramwaj, a teraz jest nawet bliżej bogusławskiego. Ludzi skracających sobie drogę do metra zniechęci to do przesiadki autobus-> tramawaj. Gorzej będą mieli ci co przesiadali się w tramwaj w kierunku centrum aby dostać się na ciąg broniewskiego.

# grzesiek8899

02.12.2013 18:27

I co do tej przebudowy wólczyńskiej to powstała taka ciekawostka otóż skręcając z wólczyńskiej w nocznickiego do metra za tym skrzyżowaniem powstał nowy przystanek popiela i ztm mógłby w końcu skierować autobusy 701 708 i 712 od razu w nocznickiego zamiast tak jak obecnie naokoło przez Sokratesa gdzie jedzie się 5 minut dłużej i zalicza dodatkowo 3 przystanki. Powstał lewoskręt do metra i nowy przystanek i nic więcej nie potrzeba aby puścić tam autobusy.

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA