38-latek zatrzymany z dużą ilością narkotyków
23 marca 2026
Policjanci z Woli zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu znaleziono m.in. marihuanę i mefedron.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Woli zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.
Działania funkcjonariuszy były poprzedzone pracą operacyjną.
Przeszukanie mieszkania i zabezpieczenie substancji
Kryminalni przeprowadzili czynności w miejscu zamieszkania podejrzanego.
Ja, dziecko Woli. Wspomnienia z ubiegłego tysiąclecia
Urodziłem się na Chłodnej. To znaczy: urodziłem się w szpitalu na Grochowie, ale moje związki z prawą stroną Wisły skończyły się zaraz po narodzinach.
W trakcie przeszukania ujawnili znaczne ilości marihuany oraz mefedronu.
Zabronione substancje zostały zabezpieczone do dalszych badań.
Zarzuty i możliwa kara
38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.
Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Nadzór prokuratury
Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola.
Red
.










































