REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Puls Warszawy

różne

 

Imprezowy autobus. "Witamy w Chippendales" na ulicach Warszawy całkiem za darmo

  18 stycznia 2023

Imprezowy autobus. "Witamy w Chippendales" na ulicach Warszawy całkiem za darmo
źródło: materiały prasowe

Od 11 do 31 stycznia, z wyłączeniem 18 i 25, na ulicach Warszawy można spotkać autobus reklamujący serial "Witamy w Chippendales", czyli całkiem nową produkcję Disney+, która zadebiutowała na platformie właśnie 11 stycznia. Dowiedz się więcej na temat "roztańczonego" autobusu.

REKLAMA

Klimat klubów lat 80. we wnętrzu wyjątkowego autobusu - wybierz się w darmową podróż z bohaterami "Witamy w Chippendales"!

Serial Disney+

Niezwykła promocja serialu "Witamy w Chippendales" rozpoczęła się na ulicach Warszawy już 11 stycznia i potrwa do końca miesiąca. Każdy, kto ma chęć poczuć klimat amerykańskich klubów lat 80. z rozbrzmiewającą muzyką disco może wsiąść do autobusu double-decker, który jest niczym wehikuł czasu. Na dole znajduje się parkiet, na którym poczujesz imprezową atmosferę. Obsługa w autobusie rozdaje też darmowe, wodne tatuaże. Wystrój jest niezwykle klimatyczny, bo widoczne są neonowe napisy, a także plakaty z głównymi bohaterami serialu. Każdego popołudnia, aż do wieczora, gdy rusza autobus rozpoczyna się impreza na czterech kółkach.


Obsługa w autobusie rozdaje też darmowe, wodne tatuaże. Wystrój jest niezwykle klimatyczny, bo widoczne są neonowe napisy, a także plakaty z głównymi bohaterami serialu. Każdego popołudnia, aż do wieczora, gdy rusza autobus rozpoczyna się impreza na czterech kółkach.

REKLAMA

Poznaj rozkład autobusu "Witamy w Chippendales", by odbyć niepowtarzalną podróż

Chcesz przenieść się do czasów, gdy panowała muzyka disco, a jednocześnie podziwiać wieczorną panoramę Warszawy? Autobus "Witamy w Chippendales" wyrusza o godz. 16 i kursuje do godz. 23 na trasach pl. Wilsona - pl. Zawiszy oraz Rondo Daszyńskiego - Plac Wilsona. Atrakcja nie będzie dostępna jedynie 18 i 25 stycznia. To niepowtarzalna okazja, by przejechać się osiągalnym zwykle tylko w Wielkiej Brytanii piętrowym autobusem. Przejażdżka z pewnością zainspiruje Cię do zapoznania się z historią najsłynniejszej grupy męskich tancerzy, czyli Chippendales. Za tę niezwykłą przygodę nie trzeba w dodatku nic płacić, co sprawia że to świetny środek lokomocji na imprezę odbywającą się w styczniu w Warszawie w jednej z dzielnic, gdzie swoją trasę ma autobus. Podróż busem możliwa jest tylko w styczniu, zatem zarezerwuj sobie chwilę, by wsiąść w autobus na jednym z przystanków i przez chwilę oddać się klimatowi disco lat 80.

(jok)

 

Polecamy

Komentarze (1)

# Kej Kej

19.01.2023 18:44

Heh, fajne, nie ma co. Chciałam przejechać się takim piętrusem po stolicy nie raz, ale ceny tego czerwonego zwalały z nóg. Chętnie więc odwiedzę tytułowy autobus :D
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA