REKLAMA

cmp 09-2025 1cmp 09-2025 2cmp 09-2025 0
Białołęka

kultura »

 

Wieści z BOK-u

  24 kwietnia 2009

Farsa w Mamro. Przeboje z musicali, filmów i nie tylko. Teatralne popisy najmłodszych.

REKLAMA

biedronka 041 2

Na wszystkie wydarzenia zapraszamy do sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Vincenta van Gogha 1.

Farsa w Mamro

Awangardowy rzeźbiarz i jego nowa narzeczona oczekują na przybycie milionera, który ma kupić prace artysty. Chcą wywrzeć na nim dobre wrażenie, więc przyszli małżonkowie urządzają mieszkanie meblami pożyczonymi od sąsiada. Wszystko idzie po ich myśli do momentu awarii prądu, która pozbawia światła całą kamienicę. W ciemnościach para musi zmagać się z tatusiem dziewczyny, dwójką trudnych sąsiadów i poprzednią narzeczoną rzeźbiarza. Jak nietrudno się domyślić, sytuacja się komplikuje, a ciemność przysparza wielu zabawnych sytuacji. Oto treść "Czar-nej komedii" Petera Shaffera, ostatniej sztuki zrealizowanej przez Kompanię Teat-ralną Mamro, która miała swoją premierę w lutym tego roku. 25 kwietnia ostatnia szansa, aby jeszcze w przedwakacyjnym sezonie obejrzeć słynną farsę.

25.04, godz. 18:00, Kompania Teatralna Mamro, "Czarna komedia" Petera Shaffera, reż.: Grzegorz Reszka, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Wstąp do księgarni

Przeboje z musicali, filmów i nie tylko

Zapraszamy na pokaz sekcji Studio Piosenki działającej przy Białołęckim Ośrodku Kultury. Usłyszymy m.in. przeboje z musicali: "Metro", "Upiór w Operze", "Romeo i Julia", "Czarnoksiężnik z krainy Oz", a także piosenki z repertuaru Hanny Bana-szak, Krystyny Prońko, a z bardziej współczesnych zabrzmią kompozycje z albu-mów Rihanny czy Cascady. Wszystko w wykonaniu młodych, utalentowanych człon-ków sekcji, którzy pod kierunkiem Anny Adamiak szkolą swój warsztat wokalny. Zachęcamy do muzycznej podróży "over the rainbow".

27.04, godz. 18:00, Studio Piosenki BOK, wstęp wolny.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Teatralne popisy najmłodszych

Teatr Stoneczka jest najmłodszą grupą teatralną BOK. Jak wiadomo, najłatwiej uczyć się przez zabawę i właśnie do tego zachęca inscenizacja "Zabawa w teatr". Spektakl oddaje charakter dziecięcej zabawy, przy czym równolegle prowadzona jest gra aktorska według scenariusza "Zabawy w śpiącą królewnę" autorstwa Zofii Wójcik. To uwspółcześniona wersja znanej wszystkim bajki, uzupełniona zabawny-mi elementami rodem z komercyjnego świata. Inscenizacja została przygotowana przez dzieci w wieku od 5 do 8 lat, które stawiają swoje pierwsze kroki sceniczne.

25.04, godz. 11.00, Teatr Stoneczka, "Zabawa w teatr", reż. Katarzyna Koło-mańska, wstęp wolny.

Informacje przygotował
Białołęcki Ośrodek Kultury

ul. Van Gogha 1, tel. 022 614-66-56

 

REKLAMA

moje bielany 004 2moje bielany 004 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 1san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida 10-25 2olowkowa kraina swiatowida 10-25 0

REKLAMA

olowkowa kraina 003 2olowkowa kraina 003 0

REKLAMA

moje bielany 003 3moje bielany 003 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni