Wiata wróci
3 lipca 2009
Mieszkańcy dzwonią. "Echo" interweniuje.
Bruk z Ordona zostanie przeniesiony. Dokąd?
Dokuczliwy dla mieszkańców z powodu hałasu i kurzu bruk na Ordona zostanie usunięty i przeniesiony w nowe miejsce.
Czy naprawdę nic się nie da zrobić? - pyta czytelniczka "Echa".
Zarząd Transportu Miejskiego obiecuje poprawę.
- Wiata przystankowa została zniszczona przez jeden z miejskich autobusów. Kompletnie nie nadawała się już do użytku, dlatego została usunięta. Faktycznie na jej miejscu nie postawiliśmy nowej - przyznaje Konrad Klimczak z ZTM. - Postara-my się naprawić ten błąd. Wiata powróci na stare miejsce. Zamontujemy ją tak szybko, jak tylko się da - obiecuje.
apc
.














































