Wianki na Podzamczu - wielka feta 21 czerwca
4 czerwca 2014
Tradycyjnie już w czerwcu będą obchodzone Wianki - plenerowa impreza dla kilku tysięcy ludzi, organizowana nad Wisłą.
Mandat za wycieraczką? Straż Miejska: "Nie daj się oszukać!"
Strażnicy miejscy ostrzegają przed fałszywymi wezwaniami do zapłaty mandatu, wkładanymi za wycieraczki samochodów zaparkowanych na warszawskich ulicach. Opłacenie nałożonego "mandatu" może nas słono kosztować.
Wieczór zapowiada się z kolei mocno muzycznie: na scenie przy Sanguszki wystąpią zespoły Łąki Łan, Dżem, Hey oraz Razorlight. A o północy - pokaz fajerwerków.
Więcej szczegółów Stołeczna Estrada ujawni już wkrótce.
(red)
.






































