REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Bielany

społeczeństwo

 

Weź daj krew. Licealiści z Młocin w kampanii społecznej

  15 kwietnia 2020

Weź daj krew. Licealiści z Młocin w kampanii społecznej
źródło: Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43

Licealiści "ogólniaka" nr 43 przy Wóycickiego 1 na Młocinach prowadzą kampanię społeczną propagującą oddawanie krwi. Walczą też o prestiżowy certyfikat "złotego wilka". Jak można im pomóc?

REKLAMA

- Jesteśmy grupą licealistów uczęszczających do niepublicznego LO nr 43 im. Lotników Amerykańskich, który realizuje projekt społeczny "Weź Daj Krew" w ramach programu "Zwolnieni z Teorii" - napisali do naszej redakcji.

REKLAMA

"Weź Daj Krew"

Celem projektu jest zachęcanie młodych ludzi do oddawania krwi oraz edukowanie ich na ten temat. Licealiści swoją kampanię prowadzą na Instagramie. - Zakładamy publikowanie postów, które będą w pigułce zawierały najważniejsze informacje - wyjaśniają. Tematy zawierają takie zagadnienia jak: procedura oddawania krwi, uprawnienia i benefity krwiodawców, odpowiedzi na pytania - kto może oddawać krew oraz po co oddawać krew.

- Złoty wilk to nagroda bezpośrednio związana z projektem "Zwolnieni z Teorii". Otrzymują ją najlepsze projekty społeczne w kraju, które są oceniane na podstawie liczby odbiorców do których trafiły, liczby partnerów, liczby wzmianek medialnych, jakości zarządzania i wykonania projektu, sposobu pozyskania, jeżeli jest potrzebne, finansowania - informuje nas Mateusz Kaczmarczyk, szef projektu społecznego "Weź Daj Krew".

REKLAMA

Walczą o "złotego wilka"

Zgodnie z regulaminem programu "Zwolnieni z Teorii" uczniowie muszą zrealizować projekt do 30 kwietnia 2020 roku, a ich najpopularniejszy wpis na portalu społecznościowym musi osiągnąć liczbę 6000 odbiorców, żeby zdobyć certyfikat. - Realizacja projektu pozwoli nam na zdobycie prestiżowych certyfikatów oraz wzięcie udziału w konkursie o tzw. złote wilki za najlepsze projekty społeczne w kraju - przekonują licealiści z Młocin prosząc jednocześnie o nagłośnienie ich akcji. Profil tego projektu można śledzić na Instagramie: @wezdajkrew. Im większą popularnością w mediach społecznościowych i tych tradycyjnych będzie cieszyła się ich akcja, tym lepiej. Dzięki "Zwolnionym z Teorii" licealiści mogą zdobyć doświadczenie i profesjonalne certyfikaty. Przy odrobinie szczęścia jednego z prestiżowych "złotych wilków" - nagród Social Wolves, wręczą prezesi firm i ministrowie podczas wielkiego finału. Patronat nad tą inicjatywą sprawuje Ministerstwo Rozwoju, duże firmy w kraju oraz organizacje społeczne.

(DB)

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA