Warszawa+ w Legionowie od maja?
19 stycznia 2015
Wszystko wskazuje na to, że najbliższy możliwy termin skorzystania przez legionowian z taryfy Warszawa+ to maj tego roku.
Strzeż się czadu! Już pięć zatrutych osób
Są już pierwsi poszkodowani przez czad w Legionowie - w weekend do szpitala trafiło pięć osób, które zatruły się tlenkiem węgla.
Zrezygnowano jednak z batalii urzędniczej - na styczniowej sesji rady miasta będzie głosowana uchwała zgodna z opinią wojewody.
Nawet jednak jeśli uchwała przejdzie głosowanie pomyślnie, to nie oznacza, że taryfa W+ wejdzie w życie natychmiast. Urząd sprecyzował, od kiedy będzie można kupować tańsze bilety długookresowe - ma to nastąpić po zakończeniu składania deklaracji podatkowych, czyli od 1 maja tego roku. Przypominamy też planowane ceny: posiadacz karty mieszkańca z gminy, która przystąpiła do oferty Warszawa+, płaci za niego 196 zł (obecnie - 210 złotych). Jeszcze więcej oszczędzi się na bilecie kwartalnym - normalnie kosztuje on 536 zł (na obie strefy). Posiadacz karty zapłaci za niego tylko 482 zł.
(red)
.







































