REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna »

 

Ukradł kosmetyki, posiedzi za biżuterię

  27 lipca 2023

alt='Ukradł kosmetyki, posiedzi za biżuterię'
źródło: KRP II

Policjanci z mokotowskiej komendy osadzili w policyjnym areszcie 41-letniego Gruzina, który próbował wynieść ze sklepu przy ulicy Konstruktorskiej kosmetyki. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany przez dolnośląskich policjantów.

REKLAMA

W jednym z mokotowskich punktów handlowych przy Konstruktorskiej, pracownicy ochrony zatrzymali mężczyznę, który próbował wyjść ze sklepu nie płacąc za kosmetyki.

Kradł na Dolnym Śląsku, kradł na Mokotowie

Na miejsce interwencji pojechała policyjna załoga patrolowa z mokotowskiej komendy. Funkcjonariusze wylegitymowali podejrzanego o kradzież, a następnie sprawdzili mężczyznę w policyjnych bazach danych. Kupujemy podręczniki - gdzie ich szukać i o czym warto pamiętać? Kupujemy podręczniki - gdzie ich szukać i o czym warto pamiętać?
Mimo iż do rozpoczęcia roku szkolnego zostało kilka tygodni, większość rodziców zaczyna kompletować wyprawki szkolne. Wiele osób decyduje się na zakupy przez internet, gdyż zamówienia można dokonać szybko i sprawnie przy pomocy swojego telefonu. Gdzie więc szukać podręczników dla dzieci online? Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego typu asortymentu? Poniżej kilka przydatnych wskazówek.

- Okazało się, że legitymowany przez nas 41-letni obywatel Gruzji jest poszukiwany przez policjantów z województwa dolnośląskiego. Mężczyzna podejrzewany był o kradzież biżuterii z jednego z punktów jubilerskich na łączną kwotę ok. 10 tys. złotych - wyjaśnia aspirant Iwona Kijowska. Zatrzymany za kradzież kosmetyków o wartości około 1 tys. złotych najpierw trafił do policyjnego aresztu w mokotowskiej komendzie, a następnie w ręce wrocławskich stróży prawa. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe